Toruński Klub Kolarski "PACiFIC" i AZS UMK Energa wspierają działalność Toruńskiego Klubu Sportu Osób Niepełnosprawnych w projekcie "TORUŃ - LONDYN 2012"
   
  TORUŃSKI KLUB SPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
  Lista Startowa
 

LISTA STARTOWA DO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI  PRZEZ MOST
 
lp
ZAWODNIK
Kategoria
Rocznik
Płeć
Klub/Sponsor/Jednostka
Gmina
1
Dominika Adamiak
LC+K 20-34
1989
K
UMKSN POZNAŃ
2
Piotr Dąbrowski
M 30-39
1982
M
3
Iwona Fot
K 20-34
1978
K
Niezrzeszona
4
Paweł Kowalski
M 30-39
1975
M
5
Anita Świderska
K 20-34
1990
K
Niezrzeszona
6
Ewa Mróz
K 20-34
1987
K
Niezrzeszona
7
Łukasz Winiarski
SM+M 20-29
1985
M
8
Arkadiusz Dejewski
M 30-39
1980
M
Niezrzeszony
9
Paweł Grefkowicz
M 30-39
1974
M
Niezrzeszony
10
Jacek Basa
M 30-39
1976
M
Basa Club Kruszwica
11
Grzegorz Łysek
M 30-39
1981
M
Niezrzeszony
12
Marek Barczewski
M 20-29
1989
M
13
Andrzej Jaranowski
PG+M 16-19
1993
M
14
Kamil Nartowski
SM+M 20-29
1984
M
15
Jan Kowalski
LC+M 20-29
1983
M
16
Dorota Wolniak
K 20-34
1986
K
Niezrzeszona
17
Michał Kanigowski
M 20-29
1990
M
18
Iga  Zaleśkiewicz
K 20-34
1985
K
Niezrzeszona
19
Bartłomiej Mechliński
M 30-39
1979
M
20
Nika Tarnowska
K 20-34
1982
K
21
Jacek Piekarski
M 30-39
1982
M
22
Joanna Grabowska
K 35-49
1975
K
23
Ireneusz Lubiatowski
M 40-49
1966
M
24
Elżbieta Gołębiewska
K 20-29
1982
K
25
Szymon Gołębiewski
M 30-39
1979
M
26
Aleksandra Nowicka
K 20-34
1986
K
27
Teresa Włodarczyk
K 35-49
1967
K
28
Mariusz Sułkowski
M 20-29
1983
M
29
Radosław Prątnicki
M 30-39
1980
M
30
Paweł Balaryn
M 30-39
1977
M
31
Andżelika Dzięgiel
K 20-34
1989
K
32
Urszula Karwińska
K 20-34
1988
K
33
Julita Szczepankiewicz
K 35-49
1974
K
Niezrzeszona
34
Mieczysław Rossa
M 50-59
1953
M
35
Izabela Sadowska
K 35-49
1975
K
36
Aneta Kalinowska
 
 
K
 
 
37
Zofia Kalinowska
 
 
K
 
 
38
Krzysztof Sobieraj
M 40-49
1963
M
39
Grzegorz Hajdukiewicz
M 30-39
1978
M
40
Maciej Krzyżanowski
SM+M 30-39
 
M
Niezrzeszony
41
Magdalena Nartowska
K 20-34
1985
K
Niezrzeszona
42
Karol Jaranowski
SP+M 10-12
2002
M
Niezrzeszony
43
Sebastian Sieracki
M 20-29
1989
M
44
Krzysztof Zimmer
M 20-29
1986
M
45
Violetta Kaczkowska
LC+K 50 +
1960
K
46
Sławomir Szumski
M 30-39
1974
M
47
Bogdan Grygorowicz
M 60-69
1949
M
48
Anatol Pondel
M 60-69
1947
M

LISTA STARTOWA DO MARSZU NORDIC WALKING PRZEZ MOST
 
lp
ZAWODNIK
Kategoria
Rocznik
Płeć
Klub/Sponsor/Jednostka
Gmina
1
Albert Żywiołek
M 30-39
1976
M
Niezrzeszony
2
Michał Rosiński
LC+M 20-29
1985
M
3
Karolina Gołębiewska
K 20-29
1988
K
Niezrzeszona
4
Jadwiga Grochowska
LC+K 40-49
1965
K
5
Mikołaj Grochowski
SP+M 10-12
2002
M
6
Mirosława Fojud-Siemianowska
LC+K 40-49
1967
K
7
Jan Siemianowski
GIM+M 13-15
1999
M
8
Dariusz Nędzusiak
SM+M 50-59
1962
M
9
Honorata Nędzusiak
K 40-49
1964
K
Niezrzeszona
10
Izabela Dawidowicz
GIM+K 13-15
1999
K
11
Danuta Jaszek
K 50-59
1954
K
12
Marian Borowczyk
M 60-69
1950
M
Niezrzeszony
13
Krzysztof Barański
SM+M 20-29
1989
M
14
Ireneusz Lubiatowski
M 40-49
1966
M
15
Mieczysław Rossa
M 50-59
1953
M
16
Halina Rossa
K 50-59
1953
M
17
Krzysztof Człapski
M 40-49
1963
M
NW  CIECHANÓW
18
Ewa Chojnacka
K 60-69
1949
K
NW  CIECHANÓW
19
Artur Waśniewski
M 40-49
1970
M
NW  CIECHANÓW
20
Krzysztof (Kris) Soleta
LC+M 30-39
1973
M
Niezrzeszony
21
Sandra Lipowicz
GIM+K 13-15
1999
K
Gimnazjum
22
Judyta Lipowicz
GIM+K 13-15
1998
K
Gimnazjum
23
Barbara Lipowicz
K 40-49
1969
K
Niezrzeszona
24
Bogdan Grygorowicz
M 60-69
1949
M
25
Anatol Pondel
M 60-69
1947
M
26
Jolanta Kurzawska
K 60-69
1949
K
27
Marian Dąbrowski
M 60-69
1947
M
28
AdrianLipowicz
PG+M 16-19
1995
M
Liceum Akademickie

 

@ osoby które uregulowały wpisowe oznaczono kolorem niebieskim
 $ osoby zwolnione z opłaty startowej oznaczono kolorem czerwonym
% osoby oczekujące oznaczono kolorem czarnym


 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 2 odwiedzający (12 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
Toruński Klub Kolarski "PACIFIC" i AZS UMK Energa wspierają działalność Toruńskiego Klubu Sportu Osób Niepełnosprawnych w projekcie "TORUŃ - LONDYN 2012"